Akce a novinky

Vážení klienti, od 1.7.2018 máme pro Vás nižší cenu za proteinové jídlo PROFIDIET, a to ve výši 65 Kč. Neváhejte a přijďte si i Vy vyzkoušet skvělou chuť a pestrý výběr jak tuhých tak tekutých proteinových jídel  PROFIDIET a sami tak můžete posoudit rozdíl oproti konkurenčním produktům. Těšíme se na Vás!


Nyní můžete shlédnout foto klientů bílkovinné diety PROFIDIET. Pro shlédnutí fotografií klikněte prosím ZDE.


Cévní vyšetření certifikovaným přístrojem MaxPulse nyní za zvýhodněnou cenu 199 Kč. Vyšetření je zaměřeno na průchodnost cév v celém těle. Výsledný výstup a podrobnosti o tomto vyšetření si můžete prohlédnout ZDE.

Doporučení, která je potřeba dodržet před samotným cévním vyšetřením naleznete ZDE.


Využijte naší nabídky na analýzu těla na InBody370 za akční cenu 150Kč. Analýza je včetně interpretace výsledných dat a odborné konzultace. Akce platí do 30.9.2015! Rozšířená verze je za akční cenu 350Kč (9 výstupních listů-složení těla, svaly a tuk, retence vody, vnitřní tuk, ukázkový jídelníček, bazální metabolický výdej, index obezity, kompletní vyhodnocení, obvody těla..)


Od dubna 2015 u nás můžet zakoupit produkty společnosti GREEN WAYS. Ječmen a chlorella bez chemických přísad a té nejvyšší kvality. Více informací získáte na našich stránkách ZDE a vaše případné dotazy vám rádi zodpovíme osobně nebo nám napište. Zkušenosti a zajímavosti se zelenými potravinami naleznete ZDE.


Účinné spojení tepelné terapie s lymfatickou masáží cílenou na eliminaci projevů celulitidy. Nyní v AKCI za 180Kč. Procedura se skládá z tepelné terapie a lymfodrenáže (celková délka procedury je 50 minut). Akce je prodloužena do 30.6.2015!


Vybírat nyní můžete z více než 60-ti chutných jídel PROTISSIMO - TUHÁ I TEKUTÁ jídla jsou snadná pro přípravu a navíc skvěle chutnají :-) . Od 1.4.2014 se nabídka jídel PROTISSIMO rozšířila o slaná a sladká jídla např. snack s příchutí chedar, fazolky s chilli, nudlová polévka, bílý chléb-měkký, toastíky, pudingy-stracatella, pralinka a další. Viz celková nabídka aktuálních produktů PROTISSIMO. Zhubněte pod naším dohledem a buďte opět spokojeni sami se sebou! Dobrou chuť !


InBodík - analýza těla pro děti od 6let do 18let za dostupnou cenu pro všechny! Zjistěte jaké je složení těla vašeho prcka a včas předejděte možným zdravotním rizikům. Analýza těla vám poskytne tyto informace: hmotnost, vodu v těle, bílkoviny, minerály, svaly, tuky, zda dítě správně roste, růstové grafy a doporučení co zlepšit. 

dsc_7008


Léto se blíží, tak ještě zhoďte přebytečná kilečka. Máme pro vás tento balíček: 6x laserová liposukce (5partií na jedno ošetření) certifikovaným přístrojem ZERONA laser + 3x lymfodrenáž  + analýza těla na InBody včetně odborné konzultace a doporučení. Vše nyní za 2999,-Kč! Akce platí do 31.7.2015. Těšte se na léto!