Poradna

Zjistili jste, že na váš dotaz jste nenašli smysluplnou odpověď?

I to se stává. Proto dlouho neváhejte a napište nám, co vás trápí, na co nevíte odpověď a co chcete znát. My vám obratem rádi odpovíme.

* Hvězdičkou označené položky jsou povinné

#13 4. 10. 2013 Dietka PROTISSIMO-díky pro vás!

Jitka Ch.: Dobrý den, zhubla jsem u vás 18kg po porodu druhého dítěte. Nedařilo se mi to po nespočetných pokusech a různých nízkoenergetických dietách. Až s dietou PROTISSIMO jsem zhubla a co je nejlepší vůbec jsem nehladověla a měla jsem pořád spoustu energie. Jsem strašně šťastná, že jste mi v mém trápení pomohli a tímto vám upřímě děkuji! A váhu si bez problémů stále držím-ještě jsem nějaké to kilečko zhubla. Zdravím Vás!

Zerona centrum Brno

Mockrát děkujeme za příjemnou zprávu. Hlavně jste to dokázala Vy a my jsme rádi, že jsme Vám mohli být nápomocni a sledovat Vaše úspěchy v hubnutí! Mějte se moc hezky. Zerona centrum Brno

#12 21. 9. 2013 Dotaz

Kyzlinkova Ivana: Dobrý den,chci se jen zeptat a poradit,zda je mozne vaši dietu držet v případe,že Mám alergii na ketozu?nejsem nějak silna,ale stále se stravují špatně,něco shodí ale neumím si to udržet a nyní se mě objevily na rukou i takove dolicky atd.ikdyz cvičím,díky za info.také reagují na info.na Fb I.K.

Zerona centrum Brno

Dobrý den,

děkujeme za Váš dotaz. Dietu PROTISSIMO je možné držet i bez vytvoření ketozy. Stanoví se nižší počet jídel na den a jedno nebo dvě jídla za den si sestavíte dle našich doporučení tzn.nebude u Vás probíhat dieta od první fáze, která je striktní a ketoza v ní vzniká. Pro více informací nás můžete navštívit v našem centru.

#8 9. 7. 2013 PODĚKOVÁNÍ !!!

Antonín Hronek: Rád bych touto formou poděkoval za podporu a perfektní přístup ke klientovi. Zhubnul jsem bez hladovění a stresu díky PROTISSIMU a můj zdravotní stav se zlepšil tak, že i můj lékař nechtěl věřit výsledným krevním testům. Děkuji mnohokrát a přeji hodně úspěchů!!!

Zerona centrum Brno

Pane Hronku, moc děkujeme a přejeme hodně zdraví a příjemné léto. Usmívající se

#7 9. 6. 2013 vyšetření

Zdeněk Soviš: dobrý den, chtěl bych se zeptat, jestli by na Vašem oddělení bylo možné vyšetřit zánět povrchových žil na lýtku. děkuji. S pozdravem Zdeněk Soviš

Zerona centrum Brno

Dobrý den, vyšetření zánětu povrchových žil (tromboflebitida) v našem centru bohužel neprovádíme. U nás je možné absolvovat cévní vyšetření pro zjištění míry aterosklerotického poškožení cévní stěny. Ve Vašem případě doporučujeme se obrátit na specializované pracoviště angiologie např. viz. http://www.angiobrno.cz/ .Děkujeme

#6 29. 5. 2013 PROTISSIMO bílkovinná dieta-nadváha a úraz

Tomáš: Dobrý den jsem asi rok po operaci kolena a za tu dobu jsem přibral na váze 15kg. Je nutné během diety mít hodně pohybu nebo stačí jen chůze?

Zerona centrum Brno

Dobrý den, během první fáze diety se žádný zvýšený pohyb nevyžaduje ba naopak. Povoleno je pouze lehké posilování, chůze a rekreační aktivity. Při pohybu cíleném na spalování tuků se tělo při této dietě začne chovat obráceně a energii si začne brát ze svalů, což by bylo kontraproduktivní jelikož PROTISSIMO (kvalitní bílkovina) nám svalovou hmotu během hubnutí chrání. Děkujeme.

#5 25. 5. 2013 PROTISSIMO bílkovinná dieta

Hanka S.: Dobrý den, kolegyně držela dietu PROTISSIMO a to jak zhubla a váhu si stále hezky drží mě nakoplo pustit se do toho také. Nejsem z Brna a mohu přijet jen o víkendu. Je možné se stavit např.v sobotu odpoledne?

Zerona centrum Brno

Dobrý den, samozřejmě k nám můžete přijet i o víkendu, a to jak dopoledne tak odpoledne. Jen je potřeba se s námi předem domluvit na konkrétním termínu Vaší návštěvy. Děkujeme.

#2 25. 5. 2013 Lymfodrenáže

Jana: Dobrý den, je možné k vám přijít i na lymfodrenáž rukou? Děkuji

Zerona centrum Brno

Hezký den, provádíme jak lymfodrenáž nohou a pasu a také lymfodrenáž rukou. Pro objednání termínu nás prosím kontaktujte. Děkujeme.